Hakkımızda

Biz Kimiz?
1999′dan beri Türkiye’nin hemen hemen her köşesine doğal, yapay şelale ve havuz yapılarımızla hizmet veren kaliteyi başarıyla pekiştirmiş, işini büyük zevkle yapan, kurgularınızı projelendirip kısa sürede sizlere sunan iş ortağınınız.

Neler Yapıyoruz?
Yapay şelale, doğal şelale, yapay havuz, doğal havuz, park bahçe dekorasyon ve tasarımı, peyzaj işleri, ahşap ve beton oturma banları ve masa imalat ve satışı, portatif havuz, süs havuzu tanburlanmış taş imalatı, polyester süs havuzları, ahşap kamelya ve ev tasarım imalat ve satışı, hasır şemsiye, veranda imalatı ve satışı gibi geniş bir ürün yelpazesiyle müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Nasıl Çalışırız?
Yılların verdiği tecrübe ve kazandığı prestijli referans yapılarıyla sektörde kendini kanıtlamış olan www.istanbulhavuzselale.com ekibi mevcut doğal alanları isteğinize özel tasarım ve dizayn ederken işin teslimi ve doğal alanınıza naturel zenginlikler kazandırarak doğallığı daha ön planda tutacak başarılı projeler üretmektedir. Bu projelendirme yapılırken hem zamandan hem de daha uygun bütçe kaliteli yaşanılabilir mekanlarınıza eknonomik düzeyde çözümler sunmaktadır.
Eviniz, villanız, yöneticisi olduğunuz siteniz, inşaat safasındaki alanlarınız ya da çalışır durumdaki iş yeri kafeterya ve çay bahçeleriniz için ücretsiz keşif talebinde bulunabilir. Dilerseniz web sayfamızdaki teklif menüsünden ihtiyaç duyduguğuz projelendirme hakkında bize teklifde bulunabilirsiniz.
Siz sadece kurgulayın ve hayal edin. Biz aklınızdaki doğal güzelliği hayata geçirelim

Neredeyiz?
Merkez Ofis:
Osmangazi Mahallesi, Aşıroğlu Caddesi No:15
DARICA/KOCAELİ
TEL: +90 262 654 0390
GSM: +90 537 460 2304